דלת פנים פסי ניקל In Tech B
דלת פנים פסי ניקל In Tech B
  
דלת פנים אפור כחול פסי ניקל In Tech C
דלת פנים אפור כחול פסי ניקל In Tech C
  
דלת פנים אפור בורדו פסי ניקל In Tech D
דלת פנים אפור בורדו פסי ניקל In Tech D
  
דלת היי טק 5
דלת היי טק 5

דלתות ביטחון

דלתות ביטחון הן דלתות שכשמן כן הן, דלתות אשר מספקות ביטחון מירבי לכל מי שמתקין אותן. דלתות ביטחון מוכרות יותר מהתחום של הכספות או של הלוקרים, בעיקר בבנקים, אך בשנים האחרונות, דלתות ביטחון הפכו להיות נפוצות יותר גם בשימושים אישיים יותר. כל אדם, ולא משנה באיזה גיל הוא או באיזה מעמד כלכלי, מחפש להרגיש תחושת ביטחון בביתו או במקום עבודתו. פריצות לבתים או למשרדים הן דבר שקורה לא מעט ואם אין את לכם את אמצעי ההגנה הבסיסי של דלת ממוגנת, הרבה יותר קל לפרוץ לביתכם או למשרדכם עם מגוון של שיטות מתוחכמות שפותחו במהלך השנים. זוהי הסיבה המרכזית לכך שיותר ויותר אנשים מעדיפים להתקין כיום דלתות ביטחון בבית שלהם או במשרד בו הם עובדים בכדי למנוע את האפשרות של הפריצות וכדי להרגיש בטוחים ומוגנים יותר.

הדלתות הסטנדרטיות שאנו מכירים, אשר יכולות להיות עשויות מפלדה ונעולות במספר מנעולים מיוחדים, יכולות אמנם לספק נעילה טובה והגנה מסוימת, אך כיום פורצים יכולים בקלות לפרוץ גם לדלתות מסוג זה. דלתות ביטחון, הן דלתות אשר שונות מהדלתות הרגילות בכמה מאפיינים עיקריים. המאפיין הראשון הוא החומר ממנו הן עשויות. דלתות ביטחון הן דלתות אשר מורכבות גם הן מפלדה, אך מדובר על פלדה כבדה ומסיבית יותר, כזו שקשה מאד לחדור אליה ובוודאי לפרוץ אותה, גם עם המכשירים המתקדמים ביותר.

המאפיין השני הוא מנגנון הנעילה של הדלת. במרבית הדלתות הסטנדרטיות מדובר על מנגון נעילה פשוט שמכיל נעילה יחידה. דלתות ביטחון מורכבות ממנגון מורכב יותר שכולל שני מנגנוני נעילה: האחד, מנעול מתוחכם ומתקדם שננעל באמצעות מפתח ייחודי והשני, מנגנון נעילה מכאני ומתקדם במיוחד שמספק נעילה בטוחה שקשה מאד לפרוץ ולחדור אותה. שני מנגנוני הנעילה הללו יחד מספקים נעילה מירבית שאפשר לפתוח הן מבחוץ והן מבפנים, כך שבין אם אתם מחוץ לבית או למשרד או בין אם אתם בתוכו, אתם יכולים להשתמש במנגנון המיוחד הזה ולהרגיש בטוחים.

כאמור, כיום דלתות ביטחון הן כבר לא רק מנת חלקם של מוסדות פיננסיים או ביטחוניים שזקוקים להגנה מירבית על חומרים רגישים, כסף או רכוש, אלא הן הפכו להיות נפוצות גם בקרב צרכנים פרטיים. דלתות ביטחון יכולות להיות מותאמות לכל מבנה ולכל חלל או חדר שאתם רוצים לשמור ולאטום כהלכה. אפשר להשתמש בהן כדלת הראשית ודלת הכניסה לבית או למשרד או אפילו למקם אותן כדלת הכניסה לחדר שבו אתם רוצים לאחסן מסמכים רגישים או רכוש יקר שאתם רוצים לשמור מכל משמר.

דלתות ביטחון יכולות להתאים למשרדים שרוצים להבטיח לעצמם הגנה, יכולים להתאים לבית של משפחה עם ילדים, אם אתם רוצים לספק לילדים הגנה כאשר אתם לא נמצאים בבית וכמובן להתאים אותן לבית של אנשים מבוגרים שזקוקים להגנה ולתחושת ביטחון יומיומית. אז אם אתם רוצים להרגיש בטוחים, דלתות ביטחון הן הדלתות שאתם צריכים להתקין בביתכם או במשרדכם.