יווני יחידת צד
יווני יחידת צד
  
קיסריה
קיסריה
  
פלורנטין 1.5 אפור כהה
פלורנטין 1.5 אפור כהה
  
סחלב
סחלב
סיני אפור
סיני אפור
  
מצדה דלת וחצי
מצדה דלת וחצי
  
להב
להב
  
אילת 3
אילת 3

דלתות ברזל

כאשר אנו נמצאים בבית שלנו או בבמשרד שלנו, אנו זקוקים להרגיש תחושת ביטחון מלאה ולדעת שאנו מוגנים מכל הקורה בחוץ, מאנשים זרים, מפורצים וכדומה. אין ספק שבית שיש בו ילדים או אנשים מבוגרים זקוק אפילו להגנה רבה יותר, וברור כי במיוחד שאנחנו לא נמצאים בבית או במשרד אנו צריכים לדעת בביטחון מלא כי הבית או המשרד שלנו מוגנים ובטוחים. דלתות ברזל הן פיתרון מושלם לכל המקרים הללו, משום שבעזרת התקנה של דלתות ברזל לבית או למשרד אנו יכולים לדעת כי הכניסה שלנו מוגנת, בטוחה ואפילו מרתיעה לכל זר שעובר שם בחוץ.

דלתות ברזל, כשמן כן הן, עשויות מברזל וזהו חומר גלם שיכול להרתיע כבר ממבט ראשון וזוהי התוצאה הרצויה מבחינתכם. בעבר היה נהוג שמי שמעוניין להתקין דלתות ברזל בבית או במשרד, היה צריך להתפשר על דלת פרקטית בלבד שאינה נראית אסטית מדי לעין ופשוט ממלאת את תפקידה כחוצץ מגן על הנכס שלכם. עם זאת, בשנים האחרונות עם עליית המודעות לחשיבות לעיצוב ולמראה אסתטי של כל חלקי הבית ובייחוד דלת הכניסה שהיא הדבר הראשון שרואים שמגיעים לבית או למשרד, אפשר למצוא כיום דגמים רבים ומגוונים של דלתות ברזל שהן לא רק פרקטיות, אלא גם מעוצבות ומיוחדות ומעניקות אופי ומראה ייחודי יותר לכניסת הבית שלכם או המשרד.

חומר הגלם המרכזי בו משתמשים בעיצוב של דלתות ברזל הוא זכוכית. ניתן לראות דגמים רבים של דלתות ברזל המשולבות עם זכוכית בעיקר כחלונות שיכולים להיות ממוקמים באזורים שונים בדלת, בצורות שונות ובגדלים מגוונים. החלונות יכולים לרכך את המראה של דלת הברזל הקשיחה ואפשר גם לשלב בהם פירזולי מתכת יפים ומיוחדים שיקנו מראה כפרי וחמים. דרך נוספת לעצב דלתות ברזל היא פשוט על ידי שימוש בחומרי ברזל נוספים על גבי הדלתות כמו למשל ידית מסיבית ובולטת לעין, ידית מיוחדת לנקישה על הדלת ועוד שלל עיצובים ודוגמאות העולים על רוחכם.

מי שעוד מחפש דרך לגוון את המראה הברזלי של דלתות ברזל, יכול לבחור לצבוע אותן בצבעים שונים. למרות שאנו רגילים למצוא את הברזל בצבעו הכהה המקורי, יש כיום טכניקות מתוחכמות רבות לצביעת הברזל, כך שהצבע אפילו יטשטש את הברזל הכבד ויקנה לדלת מראה קליל ונעים יותר. בין הצבעים שאפשר לצבוע דלתות ברזל ניתן למצוא את גווני הלבן, הקרם, אדום, חום, אפור ואפילו צבעים נועזים יותר כמו ירוק וכחול.

לסיכום, אם אתם מחפשים הגנה מירבית ותחושת ביטחון לבית או למשרד שלכם, כדאי להתקין דלתות ברזל. כיום, לא צריך להתפשר על מראה חדגווני, קודר ומשעמם גם אם דלתות ברזל הן הבחירה שלכם, מאחר והיום אתם יכולים לשלב מגוון של עיצובים ורעיונות בדלת שלכם שיכולים להפוך את הדלת המגינה הפרקטית לדלת מעוצבת ומיוחדת שתתאים לאופי של הנכס שלכם.