מאי חומה
מאי חומה
  
מפל+ יחידת צד
מפל+ יחידת צד
  
עדן 1113
עדן 1113
  
דלת מעוצבת דגם נגה 1
דלת מעוצבת דגם נגה 1
דלת פנים אפור בורדו פסי ניקל In Tech D
דלת פנים אפור בורדו פסי ניקל In Tech D
  
דלת היי טק 4
דלת היי טק 4
  
דלת דגם יהלום 3
דלת דגם יהלום 3
  
נרקיס
נרקיס
גפן 1
גפן 1
  
פלורנטין שחור + אילת
פלורנטין שחור + אילת
  
מצדה דלת וחצי
מצדה דלת וחצי
  
דלת דגם יובל 2
דלת דגם יובל 2
דלת מעוצבת דגם הרדוף 2
דלת מעוצבת דגם הרדוף 2
  
דלת דגם בייסיק 2
דלת דגם בייסיק 2
  
פלורנטין כחול ים
פלורנטין כחול ים
  

דלתות חוץ

דלתות חוץ נקראות לעתים קרובות גם בשם 'דלתות כניסה'. דלתות חוץ בדרך כלל שונות מעט מדלתות פנים הן מבחינת העיצוב שלהן, הן מבחינת חומרי הגלם מהם הן עשויות והן מבחינת השימוש שלהן. למשל, דלתות פנים הן דלתות אשר מעניקות לנו פרטיות בתוך הבית ועוזרות למנוע זליגה של רעשים מחדר אחד לאחר.

לעומתן, דלתות חוץ לא רק שמעניקות לנו פרטיות בתוך ביתנו ומפרידות את חלל הבית שלנו מהרחוב או מהבניין אלא הן גם ממלאות תפקיד פרקטי נוסף: הן מקשות מאוד על גנבים או על פורצים להכנס אלינו הביתה. זוהי הסיבה אשר בגללה ניתן לראות דלתות חוץ רבות אשר עשויות מפלדה, דלתות אשר קשה לפרוץ אותן והן מעניקות לנו תחושת בטחון.

דלתות חוץ הן הדבר הראשון שאנחנו רואים כאשר אנחנו חוזרים הביתה וזהו הדבר הראשון אשר אורחים ובני משפחה רואים כאשר הם מגיעים לבית שלנו. לכן, דלתות חוץ במידה רבה יוצרות את הרושם הראשוני על הבית שלנו והן גם יוצרות אווירה מסוימת.

למשל, אין ספק כי בית אשר דלת הכניסה שלו היא מוזנחת ובעלת צבע מתקלף היא דלת אשר מרתיעה אורחים מלהכנס לבית ובית אשר דלת הכניסה שלו היא דלת מטופחת היא דלת מזמינה הרבה יותר אשר עושה חשק להכנס אלינו הביתה. כך שבהחלט שווה להשקיע מאמץ בבחירת דלתות חוץ מרשימות ומטופחות אשר ייצגו את הבית שלנו על הצד הטוב ביותר ויעניקו תחושה מזמינה וחמימה לאורחים, וגם לנו, כאשר אנחנו חוזרים הביתה.

דלתות חוץ צריכות, כאמור לעיל, למלא כמה פונקציות שונות: פונקציה אחת של דלתות חוץ היא להרתיע גנבים ופורצים והיא גם להעניק לנו תחושת בטחון. דלתות חוץ אשר עשויות מפלדה, למשל, הן דלתות אשר יכולות למלא בהצלחה רבה פונקציה זו.

דלתות חוץ צריכות גם להיות מעוצבות על מנת להעניק תחושה נעימה למי שנכנס לתוך הבית. כאשר בוחרים דלתות חוץ יש לשים לב שהעיצוב החיצוני של הדלתות והצבעים שלהן משתלבים בצורה הטובה ביותר עם הצבעים הדומיננטיים בבית ועם העיצוב הכללי של הבית.

דלתות חוץ עשויות ממגוון של חומרי גלם שונים. כאשר בוחרים דלתות יש לשים לב לא רק לעיצוב שלהן ולא רק לתחושת הבטחון שהן משרות אלא גם לכמה קריטריונים נוספים. בין הקריטריונים שיש להתייחס אליהם בעת בחירת דלתות חוץ הוא האיכות של חומרי הגלם אשר מהן עשויות אותן הדלתות. כמו כן, כדאי מאוד להתייחס לעמידות של אותן דלתות.

דלתות חוץ בין היתר צריכות להיות עמידות בפני מגוון גדול של פגעי מזג אוויר, במיוחד אם אתם גרים בבית קרקע, ולכן צריך לקחת קריטריון זה בחשבון. כמו כן, כדאי להשוות מחירים בין כמה יצרנים ובין כמה משווקים של דלתות על מנת לוודא שאתם קונים במחיר הוגן ואטרקטיבי ככל האפשר דלתות חוץ.