קיסריה
קיסריה
  
סחלב
סחלב
  
פלורנטין 1.5 אפור כהה
פלורנטין 1.5 אפור כהה
  
סיני אפור
סיני אפור
מצדה דלת וחצי
מצדה דלת וחצי
  
להב
להב
  
דלת יווני 1.5
דלת יווני 1.5
  
יווני יחידת צד
יווני יחידת צד

דלתות מתכת

דלתות מתכת הן למעשה שם כולל לדלתות העשויות מחומרי גלם מתכתיים שונים כגון הפלדה, הברזל, המגנזיום האלומיניום וכן הלאה. בשנים עברו, התרגלנו להתקין בכניסה לבית או למשרד דלת העשויה פלדה או בשמה המוכר, דלת פלדלת. מאז אותה דלת פלדלת עבר ענף הדלתות שינויים מרחיקי לכת שהושפעו בעיקר מעליית המודעות לעיצוב פנים מוקפד ומושקע יותר, בו שמים לב לכל פרט ופרט כדי ליצור את המראה ואת האווירה הרצויה בכל בית ובכל משרד.

על כן בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר חברות המייצרות ומשווקות דלתות מתכת ומציעות לצרכנים הישראלים אלטרנטיבות רבות ומגוונות לאותן דלתות פלדה משעממות וחסרות אופי שהיינו נוהגים להתקין בעבר בבית או במשרד. חשוב להזכיר כי דלתות מתכת לא פסו מן העולם בעיקר בשל האפקט שהן יוצרות בכניסה לכל מקום. דלתות מתכת הן כבדות ומסיביות ויוצרות הרתעה ברורה ומיידית לכל מי שעובר במקום וכמובן גם נגד פריצות אפשריות.

למעשה, דלתות מתכת ממלאות כיום שני תפקודים עיקריים: האחד, אספקת הגנה וביטחון מפני פריצות והשני, השלמת המראה העיצובי של כל הבית או של כל המשרד. מדובר כאן על שילוב מנצח בין הפרקטיות שדלת הכניסה צריכה להעניק, לבין האסתטיקה שכיום היא חלק בלתי נפרד ממראה של כל בית ואפילו של כל משרד. עם דלתות מתכת של המאה העשרים ואחת אתם לא צריכים להתפשר על מראה קודר וסטנדרטי, אלא לבחור לעצמכם עיצוב שיאפיין את העיצוב הדומיננטי בבית ו"לשחק" עם העיצוב עד כדי כך שתגיעו לדלת הכניסה המתאימה ביותר לכם ולמקום עצמו.

בין יתר הדגמים והעיצובים שאפשר למצוא של דלתות מתכת, ניתן למצוא שימוש רב בזכוכית. הזכוכית היא חומר גלם אשר משתלב נפלא עם המתכת. הזכוכית מאזנת את הקשיחות והמסיביות של המתכת ומעניקה לה נופך עדין ומעודן הרבה יותר. השילוב העיקרי של הזכוכית מתבצע על ידי הוספת חלונות בדלת המתכת, שיכולים להופיע לכל אורכה, חלונות מרובעים קטנים, מלבניים צרים, חלונות עם דלת פתיחה וסגירה מפנים הבית ועוד מגוון של עיצובי זכוכית שניתן למצוא בדגמים רבים או אפילו לעצב אותם באופן אישי ומיוחד לכם ולרצון העיצובי שלכם.

גם הצבע הכהה והדומיננטי של דלתות מתכת לא חייב להשאר כאשר מדברים על עיצוב חדשני ומודרני. קיימות היום שיטות מפותחות לצביעה יסודית ומקצועית של חומר הגלם המתכתי ולכן אתם יכולים לבחור כמעט כל צבע שעולה על רוחכם: לבן, חום, אפור, אדום, בז' ואפילו ירוק, כחול או סגול. כמו כן, ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים להעשרת המראה של הדלת כמו למשל שילוב של פירזולים שונים ומיוחדים בחלונות הדלת, עיצוב של ידית מרשימה או אפילו ידית נקישה יוקרתית.

דלתות מתכת של היום יכולות לפתוח את הדלת לבית מעוצב ומתוחכם והן יכולות להשלים את המראה הכולל וגם בד בבד לדאוג לשמור על ביטחונכם האישי.