דלת פנים צוהר ארוך D3
 דלת פנים צוהר ארוך D3
  
דלתות פנים 8
דלתות פנים 8
  
דלת פנים בסגנון יפני D9
דלת פנים בסגנון יפני D9
  
ידית מעוצבת לדלת פנים
ידית מעוצבת לדלת פנים
דלת פנים בעיצוב קלאסי D1
דלת פנים בעיצוב קלאסי D1
  
דלת עץ קלאסית D2
דלת עץ קלאסית D2
  
דלת פנים משקוף מעוצב D7
דלת פנים משקוף מעוצב D7
  
דלת פנים משקוף מעוגל D8
דלת פנים משקוף מעוגל D8

דלתות עץ

 

דלתות עץ הן דלתות אשר יכולות לשמש הן כדלתות כניסה לבית והן כדלתות פנים. אחד היתרונות הגדולים של דלתות עץ הוא שניתן להתאים אותן כמעט לכל בית, הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינת העיצוב שלהן. המבחר של דלתות עץ בגדלים שונים, בעיצובים שונים, בגוונים שונים, וכאלו אשר יוצרו על ידי יצרני דלתות שונים הוא מבחר דלתות גדול כל כך שהוא מעניק לנו אפשרות בחירה אדירה. אנחנו למשל יכולים לבחור דלתות עץ כבדות ומרשימות מאוד לדלת הכניסה שלנו ויכולים לבחור דלתות עץ קלילות בצבעי פסטל בהירים אותן ניתן להתאים לחדר הילדים. אין כמעט חדר בבית או במשרד שאי אפשר להתאים לו דלתות עץ מהממות ואיכותיות.

 

דלתות מעוצבות מעץ לא רק שניתן למצוא במגוון גדול של גדלים, דגמים, עיצובים, צבעים וכן הלאה אלא ניתן למצוא גם באיכויות שונות. למשל, ניתן לקנות דלתות עץ מלא ודלתות אשר אינן עשויות מעץ מלא. כמו כן, ניתן למצוא דלתות אשר עשויות מסוגי עצים שונים, דבר שכמובן משפיע על האיכות שלהן. לפני שקונים דלתות כדאי מאוד לברר שאתם אכן קונים דלתות איכותיות ועמידות, בפרט אם אתם רוצים שהדלתות האלו ישרתו אתכם לאורך זמן ולא ייתבלו או ייהרסו במהירות. ניתן להתייעץ עם מוכרים בחנות או עם קבלנים ואדריכלים לגבי דלתות העץ אשר יכולות להתאים בצורה הטובה ביותר לבית שלכם, על מנת שתהנו מדלתות איכותיות לאורך שנים.

 

דלתות עץ, כאמור לעיל, ניתן להשיג במגוון אדיר של עיצובים וגוונים שונים. כאשר בוחרים דלתות עץ לבית כדאי מאוד לבחור דלתות אשר משתלבות בצורה טובה וטבעית עם העיצוב הכללי של החדר בו הן נמצאות. אם למשל חדר השינה שלכם מעוצב באופן כפרי כדאי גם להתאים לו דלתות עץ אשר מעוצבות בסגנון כפרי: למשל, לחדר כזה פחות יתאימו דלתות מסיביות וכהות אלא יתאימו יותר דלתות בגוון עץ בהיר או דלתות בגווני פסטל עדינים, אשר משתלבים עם הגוונים בחדר. הדלת צריכה להראות כמו המשך ישיר על החדר ושל העיצוב שלו. בזכות המבחר האדיר של דלתות עץ כיום ניתן להתאים לעיצוב של חדרים רבים דלתות אשר ישתלבו עם העיצוב בצורה נהדרת. ניתן להתייעץ גם עם מעצבי פנים ועם אדריכילים בנוגע לעיצוב הדלתות שכדאי לכם לבחור.

 

דלתות עץ ניתן גם לקנות במגוון של מחירים. המחירים של דלתות עץ מושפעים ממגוון של גורמים: מאיכות חומר הגלם של הדלת, מהיצרן אשר ייצר את הדלת או מהנגר אשר ייצר את הדלת, מהעיצוב של הדלת – למשל, דלת בעיצוב מיוחד מאוד יכול להיות שתהיה יקרה יותר מדלת בעיצוב פשוט, מהגודל של הדלת וכן הלאה. ניתן להשוות מחירים של דלתות בין היתר גם דרך רשת האינטרנט על מנת לברר היכן תוכלו לקנות במחירים המשתלמים ביותר דלתות עץ.