דלתות פנים  

דלתות פנים הן  בעצם הדלתות שנמצאות בתוך הבית שלנו, ישנה דלת פנים בחדר שינה, עוד אחת בחדר הילדים, נמצא אותן גם באמבטיה ובשירותים כל אלו הן דלתות פנים שמתפקידן לשמור על פרטיות ושקט בכל אחד מהחדרים הללו, הן אמורות לבודד את אותו חדר משאר הבית ככל שניתן. דלתות אלו אמורות גם ליצור לנו שקט ובידוד מהרעש ולתת פרטיות שזקוקים לה במקומות כמו מקלחת ושירותים ושלא רואים מה נעשה בעצם בחדר. גם דלתות פנים בעצמן מונות שלל סוגים, צבעים וסגנונות, מומלץ לבחור דלתות פנים שיבודדו מרעש ואטומות גם מבחינת מראה. 

דלתות פנים אמורות להיות יפות מבחוץ אפילו קצת ייחודיות בעיצוב ואנו יכולים למצוא גם דלתות פנים פשוטות במראה, בעלות צבע אחיד, סטנדרטי מעץ, עם מנעול בדלת שגם הוא בדרך כלל בסיסי ודיי רגילות. איכות דלתות פנים בדרך כלל תיהיה תלויה בכמות הכסף שנהיה מוכנים להשקיע, ככל שנשקיע יותר, נוכל לראות יותר איכות. חשוב שנשקיע בדלתות פנים כיוון שסך הכל אנו לא רוצים להחליף אותן כל כמה זמן, זה רהיט שהיינו שמחים שיישאר לטווח הארוך, שלא ייהרס מדברים קטנים או שימוש בסיסי בדלת, חשוב גם לבדוק לגבי אחריות המוצר שאנו רוכשים, על הובלה והרכבה, בדרך כלל דלתות פנים מגיעות עם משקופים ולכן עניין ההרכבה חשוב. 

דלתות פנים הן נושא חשוב למרות שנדמה לנו לפעמים שלא, ושהרהיטים, הקירות הרצפה או החדרים עצמם חשובים יותר אך זה לא בהכרח נכון. דלתות פנים מוסיפות לבית רבות, אם הן סגורות או פתוחות, הן מקנות מראה שלם שלא חסר משהו בבית, גם מראה ביתי שהוא חשוב, אנו אוהבים להרגיש בבית חמימות ומשהו שלא נרגיש בשום מקום אחר אלא רק בבית שלנו. דלתות פנים חשובות גם מבחינת נעילה, שהמנעול יהיה איכותי וטוב, סגירה פשוטה, נעילה פשוטה ופתיחת דלת בצורה פשוטה, אנשים לא אוהבים סיבוכים והפשטות במקרים האלה מנצחת ואלו גם סוג הדלתות שנבחר לרכוש בסופו של דבר, אין צורך להתפשר ישנם סוגים רבים של דלתות אך גם לא לקנות דלתות שממש לא תכננו מכל מיני סיבות. 

דלתות פנים 1
דלתות פנים 1
  
דלתות פנים 2
דלתות פנים 2
  
דלת פנים צוהר ארוך D3
 דלת פנים צוהר ארוך D3
  
דלתות פנים D4
דלתות פנים D4
דלתות פנים 3
דלתות פנים 3
  
דלתות פנים 4
דלתות פנים 4
  
דלתות פנים D8
דלתות פנים D8
  
דלתות פנים 7
דלתות פנים 7
דלת פנים בסגנון יפני D9
 דלת פנים בסגנון יפני D9
  
דלתות פנים D7
דלתות פנים D7
  
דלתות פנים 5
דלתות פנים 5
  
דלתות פנים 6
דלתות פנים 6